Zespół

Piotr Chudzia
Partner Zarządzający . Syndyk licencjonowany.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Specjalista prawa handlowego. Wykładowca Towarzystwa Edukacji Bankowej z zakresu prawa cywilnego, procedury cywilnej i finansów.
Pan Piotr Chudzia posiada rozległe doświadczenie w bieżącej obsłudze prawnej (korporacyjnej) zarządów spółek prawa handlowego oraz w konsultingu i doradztwie.
przeczytaj więcej
 

Maciej Roch Pietrzak
Senior Partner. Syndyk licencjonowany.

Pomysłodawca i założyciel Kancelarii. Jeden z pierwszych licencjonowanych syndyków w Polsce (licencja numer 5).
przeczytaj więcej
 

Michał Nowicki
Partner. Syndyk Licencjonowany.

Absolwent Wydziału Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Poznaniu oraz podyplomowych studiów w zakresie prawa gospodarczego.
Drogę zawodową od niemal dziesięciu lat związał z szeroko rozumianą windykacją. Doświadczenie Pana Michała Nowickiego obejmuje kilkuletnią praktykę na samodzielnych stanowiskach w strukturach Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, gdzie w szczególności zajmował się nadzorowaniem przebiegu postępowań likwidacyjnych i upadłościowych, reprezentował ZUS w licznych radach wierzycieli.
przeczytaj więcej
  Daniel Szablewski
Radca prawny. Prokurent Kancelarii „PMR” .

Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Łódzkiego. Doświadczenie zawodowe zdobywał w jednej z wiodących kancelarii adwokackich w Łodzi, świadczącej między innymi kompleksowe usługi prawne dla przedsiębiorców. Samodzielnie prowadził liczne projekty z zakresu postępowania naprawczego, upadłościowego i windykacyjnego Wielokrotnie świadczył zastępstwo procesowe na etapie postępowania sądowego oraz reprezentował klientów w trakcie negocjacji i postępowań pojednawczych.
przeczytaj więcej
 
do góry | strona główna |